Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Business Development Manager, Mladá Boleslav

Pozice:
Business Development Manager
Zaměstnavatel:
AVL Czech Republic s.r.o.
IČO:
19458347
Oblast (okres, kraj):
Mladá Boleslav
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
65000
Popis práce:

Prvotní informace:
e-mail: aneta.mocova@avl.com

Upřesňujicí informace:
Obor vzdělání: Ukončené vysokoškolské vzdělání technického směru

Náplň práce: Podpora zákazníků a udržování vztahů se zákazníky jménem skupiny AVL pro zákazníka Škoda / Volkswagen. Akvizice nových projektů a rozvoj nových prodejních potenciálů. Příprava nabídek na vývojové služby se zaměřením na pohony (konvenční, hybridní a elektrické). Prezentace nabídek a představení portfolia AVL zákazníkovi na všech hierarchických úrovních. Samostatná realizace jednání o smlouvách. Podpora interního projektového plánování, vedení a controllingu

Odborné znalosti a zkušenosti: komunikativní a otevřené vystupování.;
Jazyková vybavenost: Znalost češtiny, němčiny a angličtiny slovem i písmen (úroveň B2);

Další požadavky:
Vysoká míra cílevědomosti a sebeorganizace, ochota cestovat na služební cesty v tuzemsku i zahraničí.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový paušál; 5 týdnů dovolené; Příspěvek na penzijní nebo zdravotní připojištění ve výši 500 Kč měsíčně; Příspěvek na volný čas.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Aneta Mocová
Telefon:
+420 736 777 722
Počet zobrazení inzerátu:
113×